مشخصات فنی ماژول تابلو روان
مشخصات فنی ماژول تابلو روان

مشخصات فنی ماژول تابلو روان

مشخصات فنی ماژول تابلو روان به صورت بلوک آماده از ماتریس های LED بوده که کنار هم چیده شده و در نهایت یک ماژول ال ای دی را بوجود می آورد.

هر ماژول تابلو روان از برد چاپی جدایی ساخه می شود که با توجه به تعداد ال ای دی ها سایز ماژول تابلو روان نیز متفاوت میباشد و در بخش های مختلف می توان از آنها استفاده کرد و البته ماژول تابلو روان در انوع مختلف تک رنگ و رنگی مطابق با سلیقه مشتریان استفاده می شود .
با چیدن چند بلوک ال ای دی یا همان ماژول در کنار یکدیگر تابلو روان ساخته می شود که در این ساختار هر بلوک دارای ارتفاع 16  و طول 32 سانتی متر می باشد و نیز تعیین اندازه بلوک ها به نحوه قرار گرفتن بلوک ها در ماژول تابلو روان بستگی دارد .با کنار هم قرار دادن بلوک های ماژول تابلو روان و تابلوهای ثابت در هر اندازه و رنگی مطابق با سلیقه مشتری است قابل طراحی می باشد.

ماژول تابلو روان دارای چند نوع شاسی است، معمولا رنگ آن نیز سفید یا سیاه و جنس شاسی از شیشه پلاستیکی انتخاب می شود .

تابلو روان در تلویزیون هایی که متشکل از ماژول پی 10 فول کالر و یک عدد کارت کنترل سی 1 و حدود 20 پاور و یک قاپ فلزی با رنگ استاتیک است بکار رفته است.

قسمت نرم افزاری تلویزیون تشکیل شده از ماژول روان از برنامه های حرفه ای ساخته شده است که آن را مدیون طراحان خبره این شرکت هستیم.این دستگاه (متشکل از ماژول های تابلو روان) دارای قابلیت پخش فیلم و انیمیشن می باشد و روش انتقال برنامه ی آن بسیار اسان بوده و از طریق کابل لن و فلش امکان پذیر می باشد .

این دستگاه (متشکل از ماژول های تابلو روان) هم به صورت آنلاین وهم آفلاین است که در قسمت آنلاین ما به صورت زنده به آن برنامه داده و در قسمت آفلاین دستگاه برنامه های از قبل طراحی شده را که متشکل از ماژول های تابلو روان است ،پخش می کند.

شما با توجه به درخواست مشتری می توانید تابلوهای ثابت در هر اندازه و رنگی را تهیه و بعد بر اساس آن، هزینه های لازم را از مشتری خود دریافت نمایید .

مشخصات فنی ماژول تابلو روان – ال ای دی بانک