مشخصات فنی ماژول تابلو روان
مشخصات فنی ماژول تابلو روان سه رنگ

مشخصات فنی ماژول تابلو روان سه رنگ

ماژول تابلو روان سه رنگ متشکل از چند بلوک آماده ماتریسی و برد مدارچاپی می باشد که ماژول تابلو روان راایجاد کرده.
ماژول تابلو روان سه رنگ یا همان نمایشگر ال ای دی (تلویزیون شهری)، در واقع نسل تازه ای از رسانه های تبلیغاتی تابلویی است که بین نمایشگر های ماژول تابلو روان تک رنگ و تابلو روان فول کالر قرار می گیرد.

ماژول روان فول کالر قابلیت پخش چند رنگ مختلف را دارد که جلوه ی ویژه ای در پخش انیمیشن ها و تیزر های تبلیغاتی می باشد.

مکان های قابل استفاده از نمایشگر های الکترونیکی LED 3  :

  • فضا های فرهنگی و تفریحی
  • سر درب مکان های تجاری
  • استخر ها
  • سالن های آنفی تئاتر و تالار ها
  • هتل ها
  • و ….

قاب ماژول تابلو روان در چند نوع مختلف موجود و در اختیار است، جنس قاب های تابلو روان از ورق فلزی و رنگ کوره ای(معمولاً مشکی) ساخته شده که از لحاظ شکلی نیز به سه نوع قاب قیت، قاب لبه دار یا حاشیه دار و قاب هم سطح تقسیم می شوند، قاب فیت به فضا و محدود کمتری نیاز دارد و در خط اتمام ماژول ها تمام می شود.

این نوع از قاب ها مناسب برای ویترین مغازه ها بوده است، قاب لبه دار یا حاشیه دار دارای ورق فلزی اضافی از هر طرف 5 سانتی متر است و این نوع از قاب ها به راحتی قابل حمل، نصب و جوشکاری می باشند. قاب هم سطح نیز به دلیل اینکه در داخل محفظه قرار می گیرد ورود هر گونه گرد و غبار، نفوذ آب و حتی شکسته شدن ماژول تابلو در اثر ضربه های احتمالی هنگام نصب را می گیرد.

با توجه به شرایط هر روز درخواست استفاده از تابلو روان (LED) و تلویزیون‌های شهری افزایش پیدا می کند زیرا راهی مناسب برای تبلیغات است بنابراین مهم است که خریدار دقیقا بداند قرار است چه محصولی را خریداری نماید و نیز ماژول تابلو ال ای دی چه کاربردهایی را برایش به همراه خواهد داشت.

به طور خلاصه‌ می توان گفت که ماژول تابلو روان از چندین قطعه تشکیل شده است و قسمت‌های اصلی استفاده شده در آن شامل ماژول LED با کابل دیتا ، منبع تغذیه ماژول تابلو روان و کارت کنترلر ماژول تابلو روان و قاب می باشد .

مشخصات فنی ماژول تابلو روان سه رنگ – ال ای دی بانک